Блог

SMAS ліфтинг – міфи та правда.


img

До недавнього часу жінки у віці 40+, яких турбувало провисання обличчя та тіла, були змушені вдаватись до послуг пластичних хірургів.  На щастя, наука не стоїть на місці і на сьогодні є альтернатива пластичній операції – це процедура SMAS – ліфтингу, яку у салоні Перлина ми виконуємо на сертифікованому європейському апараті ULTRALIFT H5, виробництва Монако. 

Для ультразвукового ліфтингу ми використовуємо програму HIFU:

high – високої

intensity – інтенсивності

focused – сфокусований

ultrasound – ультразвук

HIFU – це абсолютно безпечний(у правильних руках), високоефективний метод нехірургічної підтяжки шкіри. HIFU використовує сфокусований промінь ультразвуку високої інтенсивності.

Щоб зрозуміти суть цієї процедури, слід спочатку розібрати абревіатуру SMAS – Superficial Muscle Aponeurotic System – поверхнева м’язево – апоневротична система. Це – структура, яка знаходиться між дермою та м’язами ,складається з волокон колагену та утворює каркас, що забезпечує шкірі пружність та еластичність. 

На відміну від пластичної операції, цей метод є , насамперед, неінвазивним, тобто не пошкоджує епідерміс, не потребує в основному додаткової анестезії, є всесезонним, не вимагає реабілітації, тобто, може проводитись навіть за день до якоїсь важливої події. Ефект від процедури настає відразу та наростає протягом 2-3 місяців, в залежності від віку пацієнта. Також його тривалий результат – від 6 до 12 місяців та натуральність, без жодних перетяжок, є важливим аргументом порівняно із пластичною операцією. 

Що ж відбувається в процесі процедури? Під дією HIFU точково прогріваються волокна м’язево-апоневротичного шару, в результаті чого активується утворення нового колагену та еластину, а старі, розтягнуті волокна колагену скручуються  в спіраль та підтягують каркас обличчя чи тіла. Для прикладу – уявіть собі, що ви попрали шерстяний светер у надто гарячій воді. Що з ним станетьсяя? Він стане меншим на 2-3 розміри.  Те ж саме відбувається і з нашим старим  колагеном. А нові волокна колагену, які утворюються протягом наступних 90 днів, збільшують щільність та еластичність шкіри. 

Наш апарат для SMAS – ліфтингу має аж 5 різних картриджів для впливу на різну глибину в залежності вд ділянки лікування: 1,5; 3,0; 4,5 для обличчя та 8,0 і 13,0 для тіла. Такий широкий асортимент дозволяє не тільки покращувати контури обличчя, а й працювати з дряблістю шкіри в ділянці шиї , декольте , внутрішньої поверхні рук , а також прицільно впливати на надмірні жирові відкладення, тобто , боротись з целюлітом.

Як відбувається сама процедура? Після консультації, збору анамнезу та вияснення протипоказів , лікар очищає шкіру, проводить маркером розмітку зони лікування, наносить гель для ультразвуку і , власне, починається  процес SMAS – ліфтингу. Процедура є мінімально болючою, у пацієнтів складається відчуття легкого тепла а по звуку –  ніби по шкірі проходить швейна машинка. Апарат проводить лінійки довжиною від 14 до 25 мм , в залежності від зони впливу, шкіра злегка червоніє  і виникає  відчуття легкого оніміння. Після процедури наноситься на шкіру при бажанні заспокійлива маска , опісля – завершуючий крем. Наступного дня пацієнт може мати легкий набряк (при схильності до набряків) та відчуття легкого поколювання. 

Хто ж є претендентом на процедуру СМАС ліфтингу? Переважно це жінки та чоловіки у віці 40+, які мають яскраво виражені носогубні складки, опущені брови та повіки, змінений контур обличчя, так звані бульдожі щічки.  Щодо тіла – то це втрата тонусу та надлишок шкіри у зоні шиї та декольте, дряблість , переважно після вагітності, передньої черевної стінки, внутрішньої частини рук та стегон. Також за допомогою картриджу 13 мм можна прицільно боротись з целюлітом. Добрі результати відмічаються у ділянці над колінами, на спині, животі та стегнах. 

Чого слід очікувати від процедури SMAS ліфтингу? 

1)видиме покращення стану шкіри;

2)ліфтинговий ефект;

3)збільшення щільності шкіри;

4)зменшення дрібних морщин та заломів

5)підтяжка брів;

6)корекція овалу обличчя;

7)зменшення другого підборіддя;

8)редукція шрамів постакне

9)омолодження шкіри рук

10)редукція дряблої шкіри  на тілі

11) боротьба з зайвими жировими відкладеннями

Як кожна апаратна процедура, SMAS ліфтинг має також і ряд протипоказів. З ними ви можете ознайомитись, прочитавши нашу статтю:

Протипокази до проведення апаратних процедур