Блог

Ліфтинг обличчя без скальпеля.


img

Чи вірите ви, що можна відновити овал обличчя , не вдаючись до послуг пластичного хірурга? 

Ми не просто віримо, але й твердо впевнені у цьому. Апаратна косметологія рішуче завойовує все більшу повагу в косметологів та їх пацієнтів. 

Найпопулярнішою апаратною процедурою на сьогодні є RF (radio freguency) – ліфтинг обличчя та тіла.  Суть методу полягає у контрольованому нагріванні з допомогою струму та радіохвиль глибоких шарів шкіри.  Цей процес  викликає скручування розтягнутих волокон колагену та стимуляцію  поділу фібробластів, які є основним будівельним матеріалом для утворення  нових волокон колагену та еластину. Також вплив високих температур запускає процес ліполізу – розщеплення жиру на гліцерин та жирні кислоти. Тому радіоліфтинг  реально бореться з целюлітом, як фіброзним ,так і набряковим.

У нашому салоні краси Перлина з цим завданням успішно справляється сертифікований апарат третього покоління 2020 року випуску ULTRALIFT H5 виробництва європейської компанії RENEVE MONACO. Перевагою цього пристрою є можливість працювати зі шкірою в монополярному та біполярному режимі. Монополяр – дозволяє прогріти шкіру до 50 – 60 градусів, дуже добре використовувати при лікуванні целюліту. Біполяр – має більш лагідний вплив, нагріває шкіру до 45градусів, дозволяє працювати на таких делікатних зонах, як шкіра навколо очей. Наш апарат є триполярним, він відноситься до найновітніших RF апратів, що дозволяє міняти полярність в ході процедури та максимально безпечно впливати на шкіру.

Як відбувається процедура? Спочатку косметолог ретельно очищає шкіру, проводить легенький пілінг або скрабування, далі наносить лікувальний засіб залежно від потреб шкіри, потім масажний крем і починає виконувати процедуру власне RF – ліфтингу.  В середньому вплив радіохвиль триває 30-35 хв. Пацієнт при цьому має відчувати інтенсивне нагрівання шкіри, але в межах комфорту.  Завершується лікування  нанесенням завершуючого крему відповідно до типу шкіри. Процедура є абсолютно безболісною, тому не потребує додаткової анестезії.

Які ж є покази до проведення процедури RF – ліфтингу? На обличчі це, насамперед , втрата пружності шкіри , птоз , поява так званих “бульдожих щічок” та  “гусячих лапок”, розширені пори , морщини та заломи на обличчі, нависання у ділянці носогубного трикутника, зміна контуру обличчя.  На тілі ж можна вирішувати такі проблеми, як стриї (розтяжки), целюліт, втрата тонусу шкіри, дряблість тіла післа різкої втрати ваги.

Переваги RF – ліфтингу: процедуру можна проводити в будь- яку пору року.  Немає жодного реабіталіційного періоду. Процедура є неінвазивною, тому не буде таких небажаних наслідків, як синці та шрами. Зміна якості шкіри відбувається фізіологічно, з ефектом накопичення, тому ця процедура є чудовою альтернативою пластичній операції. 

Пройшовши призначений спеціалістом  курс з 10-15 процедур, ви помітите чіткіший овал обличчя, значне зменшення морщин та заломів, звуження пор, покращення кольору шкіри, зменшення явищ постакне, покращення стану розтяжок та атрофічних рубців. Важливим моментом є також необхідність дотримуватись періодичності в проведенні процедур, яка становить від 7 до 10 днів, тому що RF – ліфтинг має накопичувальний ефект.

Як  кожна лікувальна процедура, RF – ліфтинг має також і ряд протипоказів. Насамперед , це вагітність та лактація, онкозахворювання, інфекційні хвороби, схильність до формування келоїдних рубців, наявність металевих імплантів (окрім зубних), тяжкі аутоімунні захворювання (наприклад , червоний вовчак), свіжі рани чи  рубці в зоні впливу.

Чому ж вартує звернутись саме у наш салон краси Перлина для отримання процедури радіохвильового ліфтингу? Тому що ми пропонуємо вам поєднання роботи найновішого апарату  ULTRALIFT H5 та досвіду наших висококваліфікованих косметологів, які пройшли відповідне навчання у клініці RENEVE MONACO.

Приходьте до нас за косметологічними процедрами і вам ніколи не прийдеться звертатись до пластичного хірурга!