Keratin Hair Treatment

У салоні краси «Перлина» ексклюзивна пропозиція!

Ви власниця розпушеного частим фарбуванням або ж кучерявого волосся та бажаєте надати йому шовковистої гладкості й діамантового блиску на тривалий час? Дбаєте про красу та здоров”я своїх розкішних локонів? Набридло після кожного миття травмувати структуру прядок за допомогою електричних випрямляючих засобів? Кожного разу з сумом розглядаєте фото популярних людей з глянцевих журналів і мрієте про те, щоб мати таке ж чудове і гладке волосся?

Тепер це стало реальним для Вас!

Достатньо завітати у салон краси «Перлина» і переконатися, що ми маємо чудовий засіб для вирішення вашої проблеми –  процедура для лікування та випрямлення волосся  GlobalKeratin Hair Treatment. Ще зовсім нещодавно така послуга була недоступна українським модницям, хоча в Америці вона вже третій рік займає топ-позиції у рейтингу найбільш популярних салонних процедур.            Наше волосся виглядає тьмяним і знесиленим через те, що губить свій природній кератин під дією негативного впливу зовнішніх чинників, таких як шкідливі звички, забруднення повітря і ультрафіолетове випромінювання. GlobalKeratin Hair Treatment насичує волосся кератином природного походження, надає йому максимального блиску та гладкості.

«Бразильський кератин» – це абсолютно безпечний та природній метод відновлення пошкоджених структур вашого волосся. Головним лікувальним компонентом його є одержаний із чистої Новозеландської овечої вовни кератин – «будівельний матеріал» наших локонів.

Протягом усієї процедури, що триває в середньому 3-5 годин, молекули кератину проникають вглиб волосини та створюють невидиму оболонку, яка захищатиме волосся від всіх руйнівних впливів навколишнього середовища. Волосся стає блискучим, міцнішим та м”якшим. Ефект від процедури тримається протягом 3-5 місяців, в залежності від типу волосся.

  Як виглядає процедура Global Keratin Hair Treatment?      Спочатку волосся очищується від залишків шкірного сала, пилу, засобів стайлінгу за допомогою спеціального шампуню інтенсивної дії.  Така процедура допомагає підготувати його до наступного етапу лікування, роблячи максимально відкритим для впливу кератину.

Другий етап – це безпосереднє нанесення кератину на вологі прядки. Після цього засіб не змивається, а висушується спеціальним способом з допомогою фену

Заключна,найтриваліша, стадія – запаювання волосся щипцями з регуляцією температури, що підбирається індивідуально до конкретної структури волосків. Цей етап вимагає багато часу та клопіткої роботи спеціаліста, оскільки кожне пасмо потрібно «прогладити» декілька раз, щоб не обділити увагою жодну волосину.

У результаті цієї клопітливої лікувальної процедури Ви стаєте власницею чарівного, здорового, прямого, шовковистого іблискучого волосся на досить тривалий час!

Декілька рекомендацій по догляду за волоссям після процедури «Бразильський кератин»:

1)Після процедури протягом 48 годин не можна зв”язувати волосся у хвостик, використовувати заколки, носити на ньому окуляри та обручі і мити його.

2)Якщо Ви випадково потрапили під дощ (йдеться про 48 годин) то варто пройтись по сухому волоссю «утюжком» ще раз, щоб надійніше закріпити кератинову оболонку.

3)Також до першого миття не можна використовувати жодні засоби для стайлінгу.

4)Для оптимального результату фарбування краще проводити перед процедурою «Бразильський кератин»

5)Якщо Ви вже зробили цю процедуру, то фарбувати волосся слід не раніше, ніж через 14 днів.

Завітайте до нас, у салон краси «Перлина» та буквально за декілька годин станьте власницею розкішного, сексуального, неймовірно красивого волосся за допомогою Global Keratin Hair Treatment.

  Час відкрити себе і засяяти!