Шовкове нарощування вій

Шовкове нарощування вій

Мати довгі пухнасті вії – від сьогодні це не проблема

Кожній жінці хочеться мати великі виразні очі та загадковий погляд.

І не останню роль тут відіграють вії. Як гарно, коли вони довгі та пухнасті. Але що робити, коли вони не такі? Звичайно, можна коригувати їх довжину з допомогою туші, але не завжди це дає бажаний результат.

Якщо ви мрієте про загадковий погляд, як у голлівудських зірок , скористайтеся новою послугою –нарощування шовкових вій «ЗD-Lashes»(США), яку нещодавно впровадили у салоні краси «Перлина», що знаходиться на площі Маланюка у м. Львові. Детальніше про види та способи нарощування вій розповідає власниця салону, косметолог – естетист Надія Федець.

На сьогодні в індустрії краси існує два методи нарощування вій – пучкове та шовкове (поштучне). Для пучкового нарощування ми використовуємо вії, зібрані в пучки по 5 – 7 шт. , які приклеюються спеціальним гіпоалергенним клеєм до лінії росту вій. При дбайливому догляді такі вії тримаються до 2-х тижнів і зняти їх можна як самостійно, нанісши на ніч на повіки оливкову олію, так і в салоні за допомогою спеціального розчинника.

Для досягнення більш натурального ефекту та тривалішого результату ми застосовуємо шовкове (поштучне) нарощування вій за новою технологією «ЗD-Lashes»(США). Виготовлені вони з волокон, що максимально повторюють форму натуральних вій та мають три довжини – 8,10 та 12 мм. Під час цієї процедури майстер приклеює по одній штучній вії до вашої спеціальною гіпоалергенною смолою. Вії виглядають натурально, вони легкі, пухнасті та комфортні. Такі вії не бояться сонця, води, сліз. І, що найприємніше, – вони прикрашатимуть вас до 3-х місяців.

Процедура нарощування шовкових вій триває -2 -2,5 години, у цей час клієнтка лежить на зручній кушетці із заплющеними очима та під супровід приємної музики перетворюється на неймовірну красуню. Шовкові вії нарощують не на повіку, а на натуральні вії, відступаючи 1- 2 мм від лінії росту, отож завдяки цьому процедура абсолютно не шкідлива для натуральних вій. Як відомо, життєвий цикл вій становить приблизно 100 днів. По мірі відростання вій, нарощені вії будуть випадати разом з натуральними, тому ми рекомендуємо проводити корекцію нарощування кожні 2-3 тижні. Якщо ж ви захочете зняти нарощені вії, то в салоні є спеціальний препарат «3D- Lashes Remover», з допомогою якого майстер швидко та комфортно відділить нарощені вії від натуральних. Після закінчення процедури майстер порадить вам, як правильно доглядати за нарощеними віями, щоб вони якнайдовше служили та були максимально комфортними у носінні. А тепер уявіть себе у басейні, в сауні, на пляжі, на святковій вечірці з надзвичайно красивими віями, які притягують захоплені погляди чоловіків. Спробуйте на собі магію чарівного перетворення. Адже девіз нашого салону –«Час відкрити себе та засяяти».ZtoCFzeROTg