Кучері повертаються!

Кучері повертаються. Вони знову на піку моди

Та небагатьох представниць прекрасної половини природа обдарувала пишними локонами.

Але чарівні кучері пасують практично усім – вони роблять риси обличчя жінки м’якшими, додаючи їм жіночності. І для тих, хто хоче завжди мати красиву зачіску з кучерявим волоссям, існує чудовий вихід – хімічна завивка, що може цілком змінити імідж жінки і приховати деякі недоліки форми обличчя.

Та чи можна завити волосся, не завдавши при цьому йому шкоди? Так, якщо ви зробите біологічну завивку «Mossa» від італійської фірми «Сгееn Light», про яку нам розповіла Надія Федець, власниця салону краси «Перлина», що на площі Маланюка, 1, у Львові.

У чому ж полягає секрет цієї завивки? Будь-яка процедура хімічної завивки передбачає руйнування молекулярної структури волосся, яке порушує його біомембрану. Внаслідок цього волосся стає хвилястим, проте тьмяніє та слабшає. На відміну від звичайних хімічних завивок, унікальна біологічна завивка«Mossa» перестає бути проблемною з огляду на здорове з вигляду волосся. Завдяки захисній дії екстракту бамбука, абсолютній відсутності аміаку, тіогліколевої кислоти та перекису водню, які також мають шкідливий вплив на наше волосся, ми гарантуємо вам ефективний результат без негативної дії на волосся. Простіше кажучи, ваша зачіска виглядає так, ніби ви просто накрутились на бігуді.

Основним діючим компонентом біозавивки «Mossa» є біологічний білок цистин, що добувається з овечої шерсті та є аналогічним за структурою цистину, який входить до складу людського волосся. Ось чому під час завивки волосся не руйнується, а навпаки, наповнюється білком, поліпшує свою структуру та зовнішній вигляд. Завивку тепер можна робити як на натуральному, так і на фарбованому, мелірованому, вибіленому волоссі, а також на пошкодженому попередніми хімічними завивками.

З допомогою біозавивки «Mossa» ваші кучері залишаються м’якими, природними, волосся не тьмяніє, а якщо є потреба, в той же день можна проводити і процедуру фарбування, не чекаючи двох тижнів, як при звичайній хімічній завивці. До того ж дія біологічної завивки триває шість місяців.

Салон «Перлина» має приємну новину і для власниць неслухняного кучерявого волосся. Ця ж італійська фірма «Green Light» розробила унікальні препарати для біологічного випрямляння волосся. Одна година, проведена у салоні, – і ваше волосся гладеньке, як шовк протягом трьох місяців. Це, погодьтеся, набагато краще, аніж після кожного миття випрямляти волосся гарячою плойкою.

Для тих клієнтів, котрі внаслідок різноманітних процедур, як-от фарбування, висвітлення, хімічна завивка, мають слабке, тьмяне волосся, у нас є чудові препарати для реконструкції або ж лікування. Достатньо лише 4-6 процедур, що проводяться двічі на тиждень, і вас просто засипатимуть компліментами.

Також наш салон надає нову послугу “колір та об’єм”, що дозволяє одержати модний відтінок та тривалий об’єм волосся за один візит до перукаря.

Якщо вас зацікавила ця інформація і ви хотіли б дізнатися більше про послуги, які надає салон «Перлина», просимо телефонувати 225-57-73 чи
8-067-69-59-333. Або ж заходьте до нас за адресою: Львів, площа Маланюка, 1 (бічна вул. Чайковського). Час відкрити себе та засяяти, як перлина!